Pernenat 5 Mars, 2021 0

Diabeti ne shtatzani

Si formohet diabeti tek grat shtatzana dhe si percillet te fetusi gjat shtatzanis sa osht e mundshme me u percjell diabeti te fetusi (bebi ne bark )


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X