Pernenat 11 Shkurt, 2022 0

Dhurooj

Pershendetje
Dua te dhuroj per nenat ne nevoje dhe qe nuk kane mundesi, relaxin e djalit shume pak i perdorur,relax qe lekundet bebi vet,blere jashte .
I pacit me jete e shendet bebushat dhe vec te mira ju uroj ❤❤


 1. avatar Anonim-185920

  Un e kam djalin 4 muajsh por skam mundesi per tjs blere relaksuesen do me nidhmoje shume nese ma dhuron
  E pac me jet te gjat dhe ti bebushin tend

 2. I paemër

  Un e kam djalin 4 muajsh por skam mundesi per tjs blere relaksuesen do me nidhmoje shume nese ma dhuron
  E pac me jet te gjat dhe ti bebushin tend

  1. Shadie

   0686476375 Per te kontaktuar nr im

 3. avatar Anonim-185922

  Pershendetje pres nje femij se shpejti mundesit per ta bler si kam do me vinte ne ndihm shum ne qoft se ma dhuroni ju faleminderit shummm

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X