Pernenat 21 Dhjetor, 2021 0

Dhembi i par i fmijes

Pershendetje jam nje mami e re qe sapo kam fillu te shqetsohem pee bebin tim pasi ka disa dit qe grindet dhe kafshon cdo gje qe kap me duar esht vetem 4 muajsh por mendoj qe po i del dhembi doja nje sugjerim se cfar mund tja lehtsoj dhimbjen


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X