Pernenat 19 Korrik, 2020 2848

Dhembet e para te bebit

Prsh nena
Kam djalin 27 muaj dhe I Jan bere dhembet e pare si ne foto
Perdiatri me tha qe tja laj shpesh here me kamomi dhe uje me sode
Jam me merak qe I ka keshtu
Ju flm ☺️

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ju rekomandoj te perdorni paste dhembesh me per mbajtje te larte fluori

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X