Pernenat 16 Shtator, 2021 0

DHembet

Djali 14 muajsh ka vetem 2 dhemb poshte dhe te tjeret as gati nuk j ka as ne plan ?eshte sh qetesuese ?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X