Pernenat 17 Mars, 2022 0

Denajda

Pershendetje jam ne javen e 2 te shtatezanis me metoden in vitro dhe kam shume sekrecione kafe ? Eshte dicka normale apo duhet te shtetesohem .


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X