Pernenat 21 Gusht, 2020 61

Deklarat noteriale

Pershendetje, kam aplikuar online te ambasada ne Rome se jetoj ne itali por nuk e di pse nuk me hapet ajo qe ngarkon foto qe ta coja ose ndoshta mund te kem ber ndonje gabim, me ndihmon ndonjera se si behet dhe numri i leter njoftimit kush eshte ??
Pres nje pergjigje ju lutem.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X