Pernenat 21 Janar, 2020 215

Cuni im 2 vjec

Pershendetje doja te pyesja per dicka kam cunin 2 vjec por ngeli duke par kukulla ne tablet dhe los me lojra. A i ben dem per syte kjo gje? Te gjith me thon mos e ler se do i vesh syze pasaj do te vuaje nga syteđŸ˜„ por çuni u mesua keq po si dhash tabletin sa te shikon telefonin ze qan do telefonin ndiem shum ne faj qe e mesuam me tablet qe nje vit e gjys đŸ˜„


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Perdorimi i cel,i tabletit,i tv qendrimi gjate me ato demton shikimin. Ju rekomandoj te reduktoni gradualisht oret e qendrimit te femijes tuaj me keto pajisje, luani me te, dilni shetitje, blini libra dhe revista te reja argetuese per te.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X