Pernenat 13 Shtator, 2021 0

Covid 19

Pershendetje
Sa eshte % e rrezikut te bebet 3javesh ndaj covid 19? Pasi qe jemi dal pozitiv dhe kam marakun e bebit perveq nje kolle te rrall dhe teshtimes simptoma tjera ska.

Pyetja tjeter eshte se a guxoj te ja jap qumshtin e gjinit pas sherimit nga infeksioni mastiti( njeri u sherua plotesisht tjetri shume pak ka mbetur)


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X