Pernenat 14 Prill, 2020 222

Cistat

Pershendetje te gjithave.. jam nje vajz 23 vjeqare dhe sot isha ne spital me dhimbje te tmerrshme të barkut, ne fund te ana se djathte. Dhe si perfundim doli se kam Cista
Pasi jetoj ne amerike edhe mjekesia eshte shume e mire por prap vonon shume dhe kam dhimbje
Ju Lutem nese dini si ti sheroni i ato ne menyre natyrale, me shkruani..
Faleminderit
God bless u all ❤️


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X