Pernenat 10 Mars, 2021 0

Celibrimi

Prsh nena ,kush me ndihmon me pergjigje,dua te bej celebrimet por se di m qse ndrtshon mbiemrin duhet te ndroj dhe pashaport ,kart indetiteti ,patent,dmth cdo dokument..?flm kush pergjigjet.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X