Pernenat 18 Qershor, 2020 126

Ceku pas lindjes

Pershendetje nena! Nese mund te me ndihmoni. Jetoj ne Greqi, e kam rregjistruar djalin ne gjendjen civile ne Tirane por per shkak te situates se virusit nuk mund te shkoj te terheq cekun. Dua ti leshoj nje prokure motres. Me thoni dot cfare permbajtje duhet te kete prokura dhe ku duhet ta bej? Faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X