Pernenat 29 Shtator, 2020 2791

Çeku i lindjes

Pershendetje nena 😍
un jetoj ne itali dhe e kam gocen 2 muajsh dhe jam e interesuar per cekun e lindjes ne shqiperi din nai njera si funksjonon a mund ti terheqin familja ime leket
Faleminderit

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X