Pernenat 8 Qershor, 2020 367

bonusi i bebit

Pershendetje!Kam 3 muaj qe kam lindur por jashte shqiperise, gocen e kam regjistruar dhe ne shqiperi ama dua te di per shperblimin si mund ta marr, ka afat apo jo? Ju faleminderit, gjithe te mirat!


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X