Pernenat 3 Prill, 2020 232

Bonusi bebes

Pershendetje nena!Kam lindur para 1 jave femijen tim te 2 prane Spitalit Amerikan.Ne momentin e daljes mu dha certifikata e asistences se lindjes dhe me thane qe femijen duhet ta regjistroj ne gjendjen civile dhe te ma japin ato bonusin e bebes pasi punonjesja e gjendjes civile ne spital nuk punonte me per shkak te Covid 19.
Punonjesi i gjendjes civile thote qe per te regjistruar ta regjistroj beben por bonusin do ta maresh prane spitalit ku ke lindur nderkohe qe spitali thote mere te gjendja civile.Ka lindur ndonje ne keto kohe apo keni degjuar per ndonje rast si i imi dhe si keni vepruar.
Gjithe te mirat!


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X