Pernenat 14 Shtator, 2020 4949

Bonusi

Pershendetje!
Doja te pyesja ato nena qe kane lindur keto muaj e kane perfituar bonusin per lindje? Nqs po cilat kane qene procedurat qe kane ndjekur ? Cfare dokumentash duhen dhe kur duhet te aplikohet ?
Jetoj ne durres


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X