Pernenat 19 Tetor, 2020 141

Bonus bebe

Pershendetje nena ! Shpresoj te jeni mire ju dhe familjet e juaja . Une jam bere nene per here te dyte para 2 javesh . Jetojme ne itali ne bolonja. A ka ndonjera informacin cfare dokumentash duhen per regjistrimin e femijes ne Shqiperi , pervec certifikates te lindjes dhe cfare dokumentash me duhen per te perfituar bonus bebe gjithmon per ne Shqiperi?
Faleminderit 😊

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X