Pernenat 8 Mars, 2021 0

Bonus

Ckemi nena si ju kam dua tju pyes a esht akoma aji bonus per bebe ne shqiperi dhe a duhen te dy prinderit qe ti marin leket apo majfon te shkoj vetem babai si funksionon .. ju uroje nje dite te bukur


  1. Aleksandra Mehmeti

    Po funksionon akoma dhe babai i femijes nuk i mer dot duhet Nena vet personalisht osè ne se jeni jasht shtetit meret me prokuren e nenes

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X