Pernenat 6 Tetor, 2020 107

Bllokimi i hundeve te bebit

Pershendetje kam djalin 3 muajsh, ka 3 dite qe esht i bllokuar nga hundet i kam perdorur fiziologjik per zhvllokim dhe ja kam terhequr me pomp.. Por ka shum sekrecione ne pjesen e laringut fytit nuk di si te veproj pasi shpesh dhe sikur mbytet… i kam ber dhe avull. E kisha dhe ne vizit per kontroll dhe me than nuk esht i ftoht ska asgje ???
Djali mbrem naten kollitej dhe koll si me sekrecione por nuk arrin ti nxjerr??
Djali qan shum dhe qan gati ne mekje ka dy dite gjum nuk fle gjoksin her e kap her jo e coj per kontroll me thon ska gje ..
Ju faleminderit

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X