Pernenat 21 Dhjetor, 2021 0

Bebi ka hundet e zena

A eshte normale qe 1 femije 3-muajsh ti kete hundet e zena pothuaj gjithe kohes. I ka keshtu qe gati 3 muaj . I kam perdor ujin fiziologjike dhe pomprn thithese .


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X