Pernenat 20 Dhjetor, 2019 146

Bebi im qan shume kur nderrohet ose ben banje

Pershendetje
Doja tju pyesja per nje problem me bebin tim.djali eshte nje muajsh por qan shume deri ne mekje sa here e nderroj/ bej banje.
Si mund ta qetesoj ,e kam shume stress se qan aq shume sa lodhet.
Gjithashtu i behen ca pucra te kuqe rreth qafes dhe ne fytyre ,koke si me maje me qelb.
Cfare mund te jene
Flm


  1. Lola Tea

    Shiko ne momentin qe e lan ose nderron mos ka uri me par se, femija acarohet shum kur esht i uritur…. ndersa kur e lan kujdes me ujin se me ka ndodhur nja 2 her per shpejtsi e kam ber me ngroht se cduhet dhe femija nuk e duron dot … mos e mer dhe me stres o bobo si do ta laj si ta ndroj se sikur ia trasmeton dhe femijes po mere me qef foli kendoji beji dicka ndryshe e di qe cdo nen i provon tgjitha menyrat per femijen e saj po ca tbejm do mundohemi te bejm me te miren 🥰🥰

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X