Pernenat 21 Dhjetor, 2020 13

Bebi dy javesh qan shume

Pershendetje bebi im eshte 2 jav dhe2 dit por ka dy dit qe qan shum sot e kam vendosur te pi dhe mbas 1 ore eshte zgjuar duke qajt pa pushim rreth 1 or e gjys dhe ka refuzuar te pij qumesht tek ne ora 3 dhe kur e morri qumeshtin e gjirit vetum 5 minuta po ka kthyer dhe keshtu edhe ne ora 6 ka zgjatur pirja me teper se 5 minuta po prap ka vjellur ju lutem qfar kshille ose qfar te bej se jam e friksuar shum eshte normale bebi nga sot ka pas vetum shum pak jashtqitje


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X