Pernenat 13 Shtator, 2021 0

Bebi 18 muaj

Sapp ka mbushur 18 muaj mirpo ende nuk ecen pa ndihme .
Nuk niset pa te kapur prej dore te terheq me sa fuqi ka pp bet ka shume frike, hapat qe ka bere vet pa ndihme jan nga divani drejt meje dhe anasjalltas.


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Eshte normale kjo ndjese e frikes, komunikoni i jepni siguri ..

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X