Pernenat 20 Dhjetor, 2019 312

Bebi 1 muajsh ka shtrengime

Kam djalin 1 muajsh e gjysem. Diten flen dhe qan shum naten. I kam marr ilace barku dhe gazrash. Po perseri ka shum shtrengime. Si te veproj


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X