Pernenat 4 Shtator, 2021 0

Bebi 1 muaj

Pershendetje kam djalin 1 muaj esht i bllokuar nga hundet ben nje zhurm ne hund .i bej uj fiziologjik por prap nuk shoh lirim cfare me keshillon .


  1. avatar Anonim-7366

    Pershendetje! Nese nuk shihni ndryshim pasi perdorni ujin fiziologjik dhe ja thithni me pompe nazale ( 2-3 here ne dite)ju rekomandoj ti beni nje konsulte me nje mjek otorinolaringolog

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X