Pernenat 9 Korrik, 2021 0

Bebet

Pershendetje a ka nje kufi moshe ne te cilen benet duhet te filluar te ecin
Pasi djali 16 muaj ecen prej dore kembadoras ,ngrihet ne kembe ku te mund
Hipen dhe zbret vet ne divane ,neper shkalle ,mirepo vet pa mbeshtetje nuk ecen .


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Nuk shoh asgje per tu shqetesuar

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X