Pernenat 21 Dhjetor, 2020 63

Bebe 6 jave

Prsh pediatre, kam beben gati 6 javeshe, po kur qanë mbetet pa fryme dhe nuk leshon ze per disa sekonda. Per qfare arsye ndodh kjo dhe a eshte rrezik?






Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar Identifikohu



Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X