Pernenat 7 Shtator, 2020 259

Bbei 8 muajsh

Pershendetje, bebi im 8 muajsh fut ne goje biskota per te rritur sa here na shikon ne. A mund tja lejoj dhe tja jap? pasi kam vene re qe i ka shume qejf

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Duhet te keni kujdes sekane permbajtje te larta sheqeri per femijen, ju rekomandoj qe kur ju sheh ju i jepni biskotat e veta( plasmon)

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X