Pernenat 16 Korrik, 2019 324

Bashkim familjar

Pershendetje nena! Uroj ti keni mire bebat! Nese ndonjera ka informacion si funksionon bashkimi famijar ne Gjermani? Sa zgjat pritja per bashkim familjar?Ne faqen e ambasades kam lexuar 1 muaj por me kane thene 8muaj te tjere! Sa duhet te jete leja qendrimit? Cila eshte forma me e lehte apo te bej apikim per kerkese per pune qe eshte me 4.000euro dhe rri 6 muaj? Faleminderit per pergjigjet!


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X