Pernenat 28 Shtator, 2021 0

Barrelindja

Pershendetje te dashura Nena 🙋‍♀️
Jam pak jashte teme, por doja te merrja nje informacion nga ju nena qe mund te dini dicka rreth kesaj ceshtje.
Kam vetem dy muaj qe kam lindur dhe kam paguar sigurimet shoqerore me qellim per te perfituar barrelindjen. Mirepo tani do te filloj praktiken profesionale per mesuesi dhe do te me paguhen vetem sigurimet shoqerore si e punesuar.
Pyetja ime per ato nena qe kane pasur rastin tim eshte: nese do te vazhdoj te perfitoj barrelindjen apo do te me nderpritet?
Faleminderit paraprakisht😊!


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X