Pernenat 1 Qershor, 2021 0

Asistenca

Prsh nena ❤❤😘😘
Dua nje ndim nga ju kush mundet neqoft se e dini vajta ne kumun pyta per asistenc dhe me than qe tok i thash jo po burri ka tok jo fmija ska tok se jam nji nen e re 2 muajsh e kam gocen po burri punon po i thash punin osht me sigurime po sa i njihen 200 dhe me tha se fiton po ku e mban burri shtepin me 200 mi lek mbahet familja me 200 mi lek se kto te bashkis time thojn se fiton ju e dini kte ligj a duhet ta kerkoj me lart apo osht e vertet kjo qe me tha e bashkis flm neqofte se me ndimoni ❤❤

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X