Pernenat 12 Nëntor, 2019 329

Aplikacion per periodat

Ky aplikacioni sa ësht i sakt , qdo muaj mka tregu kur kan mem ardhurur periodatat kit muj thot qe kam kalu 2 dit dhe se jam shtatzan , kam pasur mardhënje pa mbrojte , ju lutem me
Tregoni sa osht i sakt


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X