Pernenat 6 Prill, 2021 0

Antibiotiket

Përshendetje!
Deshta të ju pyes, se a keni ne eksperiencen tuaj rast kur keni marr ineksjone(antibiotik) dhe ju eshte vonuar cikli, sepse ka 10 dite qe ka kaluar diten qe rregullisht kam ciklin, kam realizuar edhe teste te shtatzanis mirpo rezultojn negative..!?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X