Pernenat 10 Korrik, 2020 2367

Analizat gjenetike dhe shtatzania

Pershendetje te nderuara,
Sot mora rezultatet e analizave gjenetike dhe mjeku me tha se kisha: pai-1 gene 4g/4g genotype. A mund te me tregoje dikush se per cfare behet fjale dhe a mund te ngelem shtatzane edhe pse kam kete defekt gjenetik? Faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X