Pernenat 30 Mars, 2020 103

Alergjia

Dua ndihem para 2vitesh mu shfaq nje alergji ku me fyheshin buzet dhe syte me mbushej trupi me pulla(urticaria)deri sa arrita ne gjendjen sa u shtrova ne spital. Me ben e gjitha analizat dhe me doli qe e kisha autoimune,me dha doktoresha disa mjekime dhe me thane sic te ka ardhur papritur ashtu do te iki.pas nja 1viti mu zhduk.
Tani u bene 1jave qe ka filluar te me shfaqet prap.dhe me del ne fytyre por pervec faktit qe eshte problemi koronavirusi dhe nuk leviz dot kam dhe djalin 4muajsh e gjysem ne gji. Jam shume e merzitur jetoj jasht tr doktori ketu eshte mjek familje. Nr kontakti me alergologe nuk kam plus frika nga koronavirusi eshte e madhe se une rrezikohem se alergjia me jep marje fryme ndonjeher. Dini cili antihistamineik mund te perdoret gjat gjidhenies ju lutem se jam ne hall kam merakun e djalit😭😭😭😭


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X