Pernenat 15 Korrik, 2020 160

Alergji nga ushqimet

Pershendetje, cilat jane shenjat e alergjise qe duhet te verej kur te bej testimet e para te ushqimit te bebi

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Shenja me e shpeshte eshte prania e elementeve ne lekure me te renda jane reaksionet qe shoqerohen me edeme te buzes dhe te rrugeve te siperme, dipne( veshtiresi ne frymemarrje)

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X