Pernenat 28 Korrik, 2020 79

Aborte

njeri kanal esht totalisht i zen dhe as me operacion skan mundur ta hapin ndersa me tjetrin qe mundem te ngel shtatzen po bej aborte sepse 3 her kam ber aborte dhe tash kam frig gjitha analizat me dalin mir dhe kte kanalin e mitres qe kam me thon esht i shendetshem nuk perben problem ka ktu diqka tjeter mirpo spo del rezultati nfund se shkaku ku ka qen qe kam ber aborte a perben problem nese ngel prap e te abortoj qudi me vjen se gjitha analizat dalin mir ndera un bej aborte qka mund te jet dhe me njeren kanal a ngel shtz pa prob


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X