Pernenat 26 Prill, 2020 369

Abordi

Kam ber para 2 vitesh nje abord sepse kam pas nje shtatzani te la deshiruar ne nje klinik private 3 muajshe sepse ashtu erdhen rrethanat tani jam e fejuar dhe kam tentuar te mbes shtazezen Po a ndikon Qe mos te mbes sepse nuk dua qe burri qe kam ta mar vesht qe un kam abortuar me kuptoni te lutem me ktheni pergjigje sepse jam ne merak

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X