Pernenat 6 Gusht, 2021 0

A i fitojne prinderit dokumentet ne Itali kur femija e fillon shkollen atje?

Pershendetje kam degjuar se ka dal ligji ne itali po te filloj femijet minoren shkollen ..perfitojn dokumentat dhe prinderit…po interesohem per nje te afermen time..sa eshte e vertet a keni degjuar dhe ju qe jetoni ne itali


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X