Pernenat 27 Prill, 2021 0

A duhet ta lejoj femijen te qaje?

Pershendetje,

Jam nene per here te pare dhe kam frike se mos bebi im 3 muajsh me mesohet vetem ne krah, pasi duke qene se qan shume (mbase edhe kolikat bejne te veten) per te mos e lene te qaj e marrim dhe e tundim. Si mendoni, a eshte normale ta leme qe te qaje? Si mund te veproj?

  1. Logopede Aurora Lushej

    Pershendetje, uroj te jeni mire. Ne ekte moshe qe eshte femija juaj, eshte shume normale ta mbani ne krahe kur qan nga nevojat qe ka, mos u beni merak

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X