Pernenat 11 Gusht, 2019 349

Sa e vertet eshte qe bebin nk duhet ta puthim ne kembe sepse nk hecen dhe ne buz se nk flet??


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X