Pernenat 5 Shkurt, 2022 0

Pyetje ne ndihme te nenave ne emigrim

Mirembrema nena! Duke ju falenderuar per gjithe mendimet qe ndani se bashku me adm e faqes doja tu pyesja nese ka nena qe jetojne ne Angli me statusin e azilit. A mund te na ndihmojne npm eksperiences se tyre si kane aplikuar me suportin ekonomik? Po per akomodim nga shteti? Si jane mundesite qe shteti te te akomodoje aty ku mund te kemi filluar jeten,femijet ne shkolle,frekuentimi i qendrave sociale te ketij vendi,regjistrimi ne GP dhe midwife per ndjekjen e shtatezanise etj. Po nqs nuk pranon te qendrosh ne shtepine qe te akomodon shteti a ka ndikim negativ ne ceshtjen e azilit? Pergjigjet tuaja do te na ndihmojne padund. Falenderime ne avance 🥰🥰


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X