Pernenat 21 Janar, 2022 0

Pershendetje ! Goca me kolle dhe sekrecione

Pershendetje ! Kam gocen me kolle dhe shume sekrecione qe prej 1 muaji. Morem antibiotik 1 jav tani e filluam serish per 3 dite. Avull 2 her ne dite i kam ber Jam shume e shqetesuar. A keni ndonje studio ju pediatria e faqes qe ta sjell per kontroll. Faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X