Pernenat 1 Shkurt, 2022 0

Njolla gjaku ne shtatzani

Pershendetje! Jam ne javen e 7 te shtatzanis dhe kam ven re disa njolla gjaku, duhet te mbaj regjim apo te vazhdoj jeten normale?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X