Pernenat 1 Shkurt, 2022 0

Dhimbjet e shpines 25 jave

Pershendetje , jam ne javen e 25 , shtatezania e pare , po kam dhimbje te fundshpines dhe anes se djath tek pjesa e veshkes . A eshte normale dhe cka me keshilloni me perdore per tejkalim te kesaj dhimbjes?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X