Pernenat 21 Janar, 2022 0

Depilimi ne shtatzani

Pershendetje jam nje vajze shtatezane. Dhe kam perdorur kremin veet ne zonen intime. Une tani kam djegie nga poshte. Cfare me sugjeroni ju lutem. Faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X