Pernenat 25 Janar, 2022 0

Bebi

Pershendetje nena te dashura doja tme ndihmonit me nje pergjigje per kte eko doja te dija dhe sa jav me kan ngel qe te kem bebin ne kra pasi e kam me operacion 😊
dhe gjithashtu doja te dija gjinin e bebit pasi jetoj ne greqi dhe nuk e kuptoj mir doktorin. ai thot qe esht cun ndersa te eko duket qe esht goc a mundeni tme ndihmoni me ndonje pergjigje 😊🥰🥰


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X