loading

Shtatzania është ngjitëse edhe për burrat

Nje foto mes disa kolegeve zjarrfikes, tregon se ata jane bere baballare pothuajse ne te njejten kohe, duke deshmuar se shtatzania eshte ngjitese edhe per burrat.
0 0

Thuhet se shtatzania mund të jetë ngjitëse mes miqve dhe një foto në një departament zjarrfikësish e vërteton më së miri.

Shtatë nga zjarrfikësit atje mirëpritën foshnjat në 15 muajt e fundit.

“Ne jemi një familje e madhe, duhet të jemi sepse burrat tanë jetojnë me njëri-tjetrin një të tretën e kohës së tyre”,- thotë bashkëshortja e njërit prej zjarrfikësve.

Ajo, si nëna e bebit më të madh, tregon për përpjekjet për shtatzani. Fëmija i tyre erdhi në jetë në një kohë kur bashkëshorti kishte humbur nënën dhe ardhja e fëmijës ishte gëzimi për të cilin kishin nevojë.

Por këtë gëzim, që e vërejtën edhe shokët e kolegët në departamentin e zjarrfikëses, kishin dëshirë ta përjetonin edhe ata, e kështu në një kohë të shkurtër, të gjithë u bënë baballarë.

Fotoja që u bë shpejt virale është kaq e bukur dhe ka kaq shumë dashuri në të.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Ilaçi i ri kundër migrenës,...

I miratuar nga Agjencia Europiane e Ilaçeve (EMA), një ilaç i ri së shpejti do të do të dalë në treg, në gjendje të reduktojë  ndjeshëm, deri në gjysmën e...

Mitet e pavërteta për qëndrimin...

Ka nga ata që besojnë se një kapelë dhe rrobat janë të mjaftueshme për të mbrojtur fëmijët nga dielli. Të tjerë besojnë se zgjat dhjetë minuta për të prodhuar vitaminën...

Rregullat që duhen ndjekur nëse...

Biçikleta është një mjet i përshtatshëm dhe i përballueshëm për transport. Megjithatë, është e rëndësishme të ndiqni disa rregulla të thjeshta për të shmangur dëmtimet. Më poshtë keni disa nga...

Qëndrimi ulur përpara televizorit pasi...

Herën tjetër kur të jeni gati për tu ulur në divan për një shfaqje televizive, mendohuni dy herë : kjo gjë mund t'ju kushtojë jetën. Megjithëse qëndrimi ulur për një...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X