X

Kryesore

Princi, një bashkëshort për t’u marrë shembull, heq dorë nga dëshirat e tij për bashkëshorten shtatzanë

 

Burrat në të gjithë botën duhet të marrin shembull nga Princi Harry dhe mënyra si ai po mbështet dukeshën Meghan Markle gjatë shtatzanisë së saj. Të gjitha gratë që e kanë provuar shtatzaninë i dinë ndjenjat e sikletshme të të vjellave, të përzierave, neverisë ndaj disa ushqimeve si dhe heqjen dorë nga gjëra që më parë mund t’i kenë pëlqyer si për shembull kafeina ose alkooli. Por për dukeshën e Kembrixhit kjo është bërë më e lehtë, sepse ajo ka gjetur mbështetjen totale të bashkëshortit Harry, i cili po kalon këto muaj të shtatzanisë së saj pa konsumuar kafe dhe alkool.

Ndryshimi i menjëhershëm ka habitur të gjtihë dashamirësit te tij, që ishin mësuar ta shihnin si një person që i donte mbrëmjet festive, ku edhe pihet alkool.

Miqtë e afërt të princit thonë se ky ndryshim në stilin e jetesës është pasqyruar në gjendjen e tij fizike dhe mendore. “Markle i mësoi atij një mënyrë të re të shëndetshme të të jetuarit, të cilën ai e ka përqafuar më së miri. Ai është më i lumtur, ha mirë, bën sporte e yoga”.

Nuk e dimë nëse ky ndryshim do të jetë i përhershëm, megjithatë për këtë periudhë ai meriton përgëzimin e të gjithëve që po solidarizohet kaq shumë me të shoqen.

Lexo edhe: “Jeta ime ne nje foto”, Mozzik poston te bijen duke fjetur

Comments

comments

Loading...
Me shume ne: ViP
mozzik, loredana, mozzik me vajzen
“Jeta ime në një foto”, Mozzik poston të bijën duke fjetur

Më 18 dhjetor të vitit të kaluar jeta e këngëtarit Mozzik dhe partneres së tij Loredana ndryshoi përgjithmonë. Ata u...

Close