loading

“Jeta ime në një foto”, Mozzik poston të bijën duke fjetur

0 0

Më 18 dhjetor të vitit të kaluar jeta e këngëtarit Mozzik dhe partneres së tij Loredana ndryshoi përgjithmonë. Ata u bënë prindër të Hanës së vogël dhe që atëherë duket se gjithçka ka marrë tjetër kuptim dhe rrotullohet rreth vogëlushes.

Së fundmi, këngëtari e ka treguar këtë përmes një fotoje ku duket e bija teksa fle si një ëngjëll. “Jeta ime në një foto” ka shkruar Mozzik, duke dëshmuar se tani e përgjithmonë gjithë jeta e tij është vajza Hana.

asdfghj mozik vajza

Lexo edhe: Mozzik “matchy-matchy” me te bijen/ FOTO

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Shtatzania është ngjitëse edhe për...

Thuhet se shtatzania mund të jetë ngjitëse mes miqve dhe një foto në një departament zjarrfikësish e vërteton më së miri. Shtatë nga zjarrfikësit atje mirëpritën foshnjat në 15 muajt...

“S’do të gjesh kurrë burrë”,...

U rrita në një familje tradicionale italiane që e donte ushqimin. Për ne, diçka si makarona me salcë të kuqe ishte vetëm një vakt i zakonshëm i përditshëm. Ishin gjithashtu...

Cigaret elektronike mund të jenë...

Rrezikshmëria e cigareve elektronike Cigaret elektronike nuk janë saktësisht alternativa të shëndetshme ndaj cigareve tradicionale, siç reklamohen për efekte marketingu. Ndërsa prodhuesit pretendojnë se cigaret elektronike mund të ndihmojnë njerëzit...

“Një ritual për pushime”, Aulona...

Nëse keni marrë tashmë pushimet dhe nuk dini se si ta bëni fëmijën tuaj të argëtohet, gazetarja Aulona Musta ju jep një nga idetë më të mrekullueshme. Ajo është duke...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X