X

Kryesore

“Jeta ime në një foto”, Mozzik poston të bijën duke fjetur

Më 18 dhjetor të vitit të kaluar jeta e këngëtarit Mozzik dhe partneres së tij Loredana ndryshoi përgjithmonë. Ata u bënë prindër të Hanës së vogël dhe që atëherë duket se gjithçka ka marrë tjetër kuptim dhe rrotullohet rreth vogëlushes.

Së fundmi, këngëtari e ka treguar këtë përmes një fotoje ku duket e bija teksa fle si një ëngjëll. “Jeta ime në një foto” ka shkruar Mozzik, duke dëshmuar se tani e përgjithmonë gjithë jeta e tij është vajza Hana.

asdfghj mozik vajza

Lexo edhe: Mozzik “matchy-matchy” me te bijen/ FOTO

Comments

comments

Loading...
Me shume ne: ViP
xhensila myrtezaj, ajka, xhensila me vajzen, bes kallaku
Xhensila Myrtezaj: Për mua dielli lind dy herë, kur vajza…

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka lënë pas vitin më të bukur të jetës së saj. Në 2018 ajo ka marrë dhe...

Close